O Nas

Najlepsi z Najlepszych

Kim
Jesteśmy?

Jesteśmy firmą, która świadczy wysokiej jakości przewozy dla pasażerów podróżujących busami do Holandii, Niemiec i z powrotem, z 3 głównych województw: lubuskiego, zachodniopomorskiego oraz dolnośląskiego. Oferujemy tego typu usługi od wielu lat. Dbamy nie tylko o bezpieczeństwo, ale równocześnie gwarantujemy naszym klientom wygodę podczas podróży, wykorzystując nowoczesne busy. Możesz zaufać nam i naszym wykwalifikowanym kierowcom, którzy w każdej sytuacji stają na wysokości zadania. Skorzystaj z naszych usług i zobacz, że podróż naszym busem do Holandii, Niemiec i z powrotem to czysta przyjemność.

Wieloletnie doświadczenie

Nasze kilkunastoletnie doświadczenie mówi samo za siebie, świetnie znamy się na przewozach, dlatego trasy znamy jak własną kieszeń.

Profesjonalna
Obsługa

Nasi kierowcy są do Państwa dyspozycji w trakcie podróży, zawsze bardzo chętnie posłużą radą i pomogą w różnych sytuacjach.

Elastyczność Usług

Każdego dnia przejazdy naszymi busami umożliwią z łatwością dostać się do określonego celu, kiedy tylko tego chcesz. Możesz zawsze na nas liczyć!

Na tle konkurencji wyróżniają nas komfort i Atrakcyjne ceny

Dbamy o jakość naszych busów, którymi Państwo podróżują. Posiadamy tylko i wyłącznie profesjonalnych i wyszkolonych kierowców.

Tylko spod znanych Marek

Nowoczesna Flota Busów

Wszystkie oferowane przez nas busy są nowoczesne, przestronne i wygodne, a udogodnienia dostępne są na wysokim poziomie. Nasze busy mają regulowane fotele i sporą ilość miejsca na nogi, co jest zdecydowanym udogodnieniem podróży. Nowoczesna klimatyzacja sprawia, że podróż jest przyjemna, zwłaszcza w trakcie dużych upałów. Nasze busy wyposażone są także w ekrany LCD, gniazdka 230V oraz bezpłatny dostęp do internetu na całej trasie podróży.

Zadowolenie naszych pasażerów jest naszym zadowoleniem

Dlaczego Warto z Nami Podróżować?

codzienne busy do holandii gorzów

Zaufaj Najlepszym z Branży

Nasze busy kursujące codziennie do Holandii, Niemiec i z powrotem to doskonała alternatywa dla pozostałych środków przewozu oraz dla wyruszania w podróż własnym autem. To rozwiązanie wygodne, bezpieczne i atrakcyjne cenowo. Nasze komfortowe busy są przystosowane do długich tras, dbamy o ich regularny serwis oraz systematyczne przeglądy, a również wymagane certyfikaty do przewozu osób do Holandii i Niemiec z województw lubuskiego, zachodniopomorskiego i dolnośląskiego.

Dbamy o komfort naszych pasażerów. Wobec tego rezerwując miejsce w naszych busach, możesz mieć 100 % pewność, że odbierzemy Cię z adresu, jaki podałeś przy wypełnianiu rezerwacji i dowieziemy Cię bezpiecznie pod twój adres. Obiecujemy, będą Państwo bardzo zadowoleni z naszych świadczonych usług.

Znamy Oczekiwania Klientów


Miliony kilometrów pokonanych na naszych trasach to ogromne doświadczenie oraz znakomita wiedza wymagań naszych klientów.

Cena Przystosowana do Klienta

Jednocześnie cena jaką oferujemy dostosowana jest do opinii klientów, które zawsze bierzemy pod uwagę, planując kolejne trasy.

Z Nami nie musisz się o nic Martwić

Wybierając przejazd z naszą firmą przewozową, pasażer nie musi się niczym stresować - może bez problemu cieszyć się spokojną jazdą bezpiecznym busem.
Zadowolonych Klientów
98%
Zrealizowanych Przejazdów
99%
Naszego Zaangażowania
100%

Liczba zadowolonych klientów świadczy o jakości naszych usług

Wybierając nasze usługi decydują się Państwo na skorzystanie z usług jednego z liderów rynku przewoźników w Polsce.

Busy do holandii Gorzów i Lubuskie
"Dalekie podróże mają to do siebie, że przywozi się z nich coś zupełnie innego niż to, po co się pojechało.”
Nicolas Bouvier

Przejechaliśmy Tyle Kilometrów, Staliśmy Się Liderami W Tej Branży.

Czekamy na Ciebie wraz z naszymi najnowszymi promocjami, które umilą Ci przejazdy do Holandii, Niemiec i z powrotem. 

Ważne informacje, które powinieneś wiedzieć

Najczęściej Zadawane Pytania

Rezerwacji możemy zrealizować chociażby w ostatniej chwili, tak długo jak dostępne są wolne miejsca.

Jest możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy za odwołaną rezerwację do 24 godzin. Taką sytuacje wystarczy tylko zgłosić kontaktując się z nami lub wysłać wiadomość sms. Jednak odwołanie rezerwacji w krótszym terminie, objęte jest już opłatą.

Oczywiście, należy tylko wydrukować ”Zezwolenie na przewóz osoby nieletniej”. Wypełnione zezwolenie trzeba wręczyć kierowcy, przed ruszeniem busa w podróż.

Dokumentem uprawniającym do podróży do Państw Eunii Europejskiej są dowód osobisty lub paszport.

W cenę biletu wliczona jest 1 duża walizka (lub 2 małe) + oczywiście 1 sztuka bagażu podręcznego. Każdy dodatkowy bagaż zabierany jest po uzgodnieniu z kierowcą, za drobną dopłatą.

Oczywiście, nasi kierowcy akceptują płatności w PLN i EUR, bez względu na to gdzie jesteś.

Tak, jeżeli nastąpi taka sytuacja to bardzo prosimy o informowanie nas o tym.

Nasz pasażer objęty jest ubezpieczeniem od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW) Przewoźnika. Jednak ubezpieczenie włącza tylko i wyłącznie sytuacje, które mogą się wydarzyć w czasie pobytu podróżującego w busie. Inne sytuacje losowe, wywołujące szkody pasażera wynikłe poza busem, nie są objęte ubezpieczeniem.